| Reckinzor a întrebat:

Cei de la service mi-au inlocuit de curand un display spart cu unul nou, pe un Samsung Galaxy A5 2016 si am o mica problema. Dupa ce a fost inlocuit, noul display este putin departat de rama din aluminiu cu circa 0.5mm si ma tem sa nu imi intre gunoaie sau alte mici impuritati. Cu toate ca telefonul functioneaza normal, aceasta problema tine mai mult de estetica, ceea ce ma deranjeaza. Exista riscuri majore? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Du-te la servici si zile problema ar trebui sa til faca fara bani cred

| 135Alex a răspuns:

Nu prea există riscuri, dar eu zic să te duci să vorbești la servis.