| Iulian_Ovidiu_1998 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu telu meu? e un Samsung Grand neo si nu stiu cu sa fac sa mearga netul si am 250 mb pe el. Funda cel ce imi spune pas cu pas sau cel putin sa imi mearga netul. =D

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

In principiu, daca ai primit net, ar trebui sa te detecteze reteaua si sa-ti instalezi setarile. Daca nu le ai, atunci trebuie sunat la compania telefonica fiindca ei iti spun pas cu pas ce sa faci, fiindca uneori trebuie sa faci o data cu ei setarile. Mult noroc!