| amiralu a întrebat:

Salut,cine poate sa-mi zica si mie daca telefonul Nokia lumia 520 blak,este compatibil cu reteaua de la digi mobil pe cartela? si daca se poate asculta la el radio manele online de pe internet? nu ma pricep la telefoane performante, de aia solicit un ajutor, dau funda garantat pentru raspuns corect la ambele intrebari.mersi!

Răspuns Câştigător
| Bodu90 a răspuns:

Salut! Da, telefonul este compatibil cu rețeaua Digi mobil atât timp cât nu este blocat în altă rețea de telefonie. Se pot asculta ce posturi de radio vrei cu aplicațiile de radio online pe care le găsești în Store, recomand TuneIn Radio, e foarte bună aplicația.