| graffiti a întrebat:

Salut cine stie aplicati pentru android sa iti faci poza la ecran.

7 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Nu iti trebuie aplicatie. faci screen shot. dar depinde ce telefon este.

| dodicuta a răspuns:

Apesi butonul care te duce la pagina principala(jos, centru) si pe cel de dat inapoi(din stanga lui).

| Cipri99 a răspuns:

EU ca sa fac o poza la ecran dau pe butonu HOME adica ala din mijloc asa am eu8 si pe ala de blocare/inchidere si atat am Samsung galaxy mini 2.

| leuzzz a răspuns:

Pai nu iti trebuie nici o aplicatie apesi doar butonul de pe mijloc apoi butonul de pe care in opresti

| KiduZQ a răspuns:

Pai..Nu merge adaca apesi simultan butonul de dat volumul mai mic si butonul de blocat?

| graffiti explică:

Am tableta
"Allview ax2 frenzy"

| Maximilian12 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Daca ai S3, se poate face fara aplicatie big grin