| Razvan9890 a întrebat:

cine stie cat costa decotadea la un Nokia lumia 520(relefonul este codat pe Vodafone)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce tara e codat... daca e in Romania e ieftina decodarea. Poti merge la reprezentatii Vodafone daca ai abonament dar iti ia 50 de euro straight face totusi poti gasi service-uri la care iti ia de la 30lei-120lei depinde.Si timpul de lucru e de 1-4 zile depinde daca mai au clienti si de sistemul de opera...la windows poate lua doar 1-2 zile daca ai noroc sau chiar in ziua aceea.Succes

3 răspunsuri:
| Mimzy a răspuns:

Ceva intre 90-150 lei thinking

| rollo91 a răspuns:

Din cate stiu eu, intre 70 si 140 lei.