| FrateleAndrei a întrebat:

Salut,cineva bun la telefoane sa-mi explice niste chestii.Samsung Galaxy s2 vs S3.
1) Cu ce e mai bun s3 decat s2,
2) S3 are blits la camera,
3) Ce are s3 si s2 nu are e mai bun s3?
Va rog nu raspundeti daca nu stiti.
! Acord funda, celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Pentru 1000 de lei merita frate! Face fata tuturor jocurilor aparute, ecran Hd Super Amoled, camera foarte buna.Pe net este foarte rapid daca folosesc Chrome cu netul de pe cartela, castile sunt foarte bune, difuzorul este destul de galagios.P.S-Daca ti-l cumperi, ia si o husa pentru spate din silicon, TPU sau plastic pentru ca este lucios pe spate si se zgarie incredibil de repede

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Amandouă au bliţ la cameră lol laughing
Deci eu am testat şi s3 şi s2 şi mi-am luat până la urmă s2 deoarece:
1 - Singura diferenta de hardware e ca s3 are procesor quad core, s2 are dual core.
2- La aspect s3 arata mai bine avand un ecran mai bun, camera sa spunem cu 25% mai buna.
Eu mi-am luat s2 pentru ca nu se merita sa dau inca bani pentru un s3 mai ales ca softul e mai instabil (na parerea mea).
Daca as face upgrade la telefon (ceea ce vreau anul viitor) as merge de la un s4 in sus sau un note (ceva cu mai mult de 1 gb ram) si bineinteles niciodata iphone.
Alegerea e a ta, toti spun " pfoai ce smecher ca ai s3" da din parti, ca softul nu e stabil deloc, are bug-uri.

| hp8510p a răspuns (pentru Evolution):

Soft instabil=restarturi, inchideri, blocari etc. ale telefonului.Am s3 de 1-2 luni si nu am intalnit asa ceva

| FrateleAndrei explică (pentru hp8510p):

Hei amice dacă tu ai s3 spune-mi cum e bun/rău viteză mare de net cum e şi cel mai important:merită?

| hp8510p a răspuns (pentru FrateleAndrei):

Pentru 1000 de lei merita frate! Face fata tuturor jocurilor aparute, ecran Hd Super Amoled, camera foarte buna.Pe net este foarte rapid daca folosesc Chrome cu netul de pe cartela, castile sunt foarte bune, difuzorul este destul de galagios.P.S-Daca ti-l cumperi, ia si o husa pentru spate din silicon, TPU sau plastic pentru ca este lucios pe spate si se zgarie incredibil de repede