| Angel999999 a întrebat:

Cum activez codul de la whatsapp sau viber fără cartela? Am resetat telefonul iar acum trebuie sa il reinstalez. Sunt in Spania si nu am semnal..cum pot activa codul de la whatsapp sau viber? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CuriousKriss a răspuns:

Ai nevoie obligatoriu de un număr de telefon care să poată primi sms de confirmare ca să poți activa un cont de viber sau whatsapp.am pățit- o și eu. Dacă e urgență și nu te interesează pe ce număr activezi contul poți căuta online, sunt site- uri care îți oferă numere de telefon virtuale pe care poți primi sms- ul de confirmare!