| Antonies a întrebat:

Cum fac euro pe telefon? adica cand incarc cartela cu minute, stiu ca imi da 0.0 nu stiu cati euro de exemplu 0.010, si vreau sa stiu :

1.Cati euro imi da pe luna cand incarc cu minute? adica incarc in fiecare luna
2. Cum fac euro pe telefon? alta modalitate?

Va rog repede dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| BranzaCuSmantana a răspuns:

1. Depinde de extraoptiunea activa pe cont.
2. Stiu ca iti mai dadea gigibecali cate un euro de fiecare data cand castiga steaua (fcsb). Trimiti mesaj la 3216 cu STEAUA si iti da un eura daca castiga.
P.s.: la 2 nu stiu daca inca mai e valabil ce-am scris ( faceam asta acum vreo 3 ani )

1 răspuns:
| andreeaskumpic a răspuns:

Poate iti mai da bonusuri de la reincarcari! Intreaba pe cei care iti incarca, de cat e optiunea