| Gicutzu23 a întrebat:

Salut cum fac sa am si eu fonturi pe LG E455 L5 II ca si pe Samsung-uri adica sa am scrisul modificat stiti voi. si daca imi trebuie root cum fac sa imi root-ez telefonul va rog sa ma ajutati, multumesc frumos dau funda.

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Poți să faci modificările astea din stațiile telefonului daca lei, iar daca nu le și trebuie să descarci aplicație, iar daca vrei Root calumea la tel, nu căuta pe net toate prostiile.du-te la un service de telefoane