| Kolors a întrebat:

Salut.Cum fac si eu sa am android 4.3 sau kitkat pe Orange Hiro? Daca dau la actualizare imi zice ca nu sunt disponibile actualizari in acest moment.Pot sa ma duc la ei cu telefonul sa le spun sa-mi bage ei? (cu plata)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată NU ai ce face deoarece NU este altă versiune de Android disponibilă pentru modelul acesta.

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ultima versiune de Android pentru telefonul tau este 4.2.2. In momentul in care va fi disponibila o noua versiune, vei fi notificat in bara de stare.

Cu prietenie,
Orange Helper