| Neata_Marius_1994 a întrebat:

cum imi dau seama daca telefonul meu este 4G? am un LG-D620r la mod retea scrie GSM/WCDMA/LTE automat

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, telefonul LG D620R ( alias LG G2 mini LTE ) are 4G - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_g2_mini_lte-6117.php

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

LTE (Long Term Evolution) este pentru semnalul 4G

| RareşTPUro a răspuns:

Este LG G2 mini D620R? Da, are 4G... iti poti da seama cautand pe google modelul telefonului si uitandu-te la informatii ca scrie la General info.

Pentru a afla mai multe informatii pentru orice tip de telefon, acceseaza www.gsmarena.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LTE înseamnă 4G. Da, telefonul are 4G.

| Neata_Marius_1994 explică:

Va multumesc. si daca este 4G dc cand stau pe net cu date mobile imi apare doar H si E cu niste sageti acolo sus in bara de stare, nu trebuia sa scrie 4G?