| Todeank_Remus_1994 a întrebat:

Cum pot face root la windows phone 8.1? Si sa ii bag android sau ios? Nu conteaza care merge pus sa imi spuneti. Nu vreau sa imi ziceti de programe care se descarca pentru windows phone si gata am android, nu! Astept raspunsuri! Va multumesc! Dau funda!winking

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Olele, da nu vrei sa pui senile de tanc la Dacie? Cap ai, minte iti mai trebuie!

| iDarkonillSolo a răspuns:

Nu poti face rotatie la windows phone 8.1 si nici nu poti sa bagi androis sau IOS deoarece el este un program ca ele.