| CristiUcV a întrebat:

Salut cum pot sa bag muzica/filme pe un iphone 4s?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pun filme pe IPhone? intra aici http://www.taifas.ro/502/filme-pe-iphone.html
Cum pun muzica pe IPhone? intra aici http://www.olix.ro/2008/12/15/cum-sa-pui-muzica-pe-iphone/
Bafta!

| CristiUcV explică (pentru neluL):

Iti multumesc foarte multhappy

8 răspunsuri:
| AdeeXd a răspuns:

Pai...laughing) descarci o melodie in calculatoooor, apoi bagi cablu de date in telefon/calculator si iei melodia de pe desktop sau unde o ai tu salvata, si o pui in telefon! laughing)

| CristiUcV explică (pentru AdeeXd):

Doar ca nu imi apare telefonul imi my compuyerstraight face

| Enachescu23 a răspuns (pentru CristiUcV):

Atunci nu ii bun cablul usb

| valentino52 a răspuns (pentru Enachescu23):

Ce treaba are cablul USB nu trebuie sa ii apara telefonul in my computer deschizi iTUnes si abia dupa aia o sa il recunoasca in acel program! nu ai treaba cu folderele cu my computer etc

| Simonakids a răspuns (pentru AdeeXd):

Se vede ca nu ai pus mana pe un iphone laughing), iti trebuie un program happy se numeste itunes laughing

| Enachescu23 a răspuns:

Prin itunes program ce ti-l instalezi pe calculator. Iti conectezi iphone-ul prin cablu usb si tragi in itunes muzica/filmele(in format mp4) ca sa le sincronizeze pe telefon. Funda?

| Panainte_Larysa_1994 a răspuns:

Salut puteti sa ma ajutati. vreau sa pun muzica in iphone 4 si cand o pun prin itunes imi arata ca imi sterge toata muzica,, cum sa fac ca sa nu mi se stearga toate ringtonurile si muica de pe iphone mersi multt...