| deyutz95 a întrebat:

Cum pot testa un telefon sa stiu de ce este capabil? Adica vreau sa cumpar un telefon de pe olx si am verificare colet, dar vreau sa ma asigur ca telefonul este in regula. Sunt ceva programe/aplicatii care pot testa telefonul? Vreau sa fiu sigur ca telefonul este bun.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Poti testa telefonul prin Antutu, dar poti vedea doar cat daca telefonul pe care vrei sa-l achizitionezi este mai bun decat celelalte, ceea ce poti face si online.