| alecx415 a întrebat:

daca cumpar un iphone 5s blocat icloud ce piese trebuie sa schimb ca sa nu mai fie blocat pe icloud? Ms

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine il schimbi cu totul... te complici aiurea

| Intruder19 a răspuns:

Trebuie schimbata placa de baza care costa destul de mult (mai mult de jumatate din valoarea telefonului) si nu se renteaza sa investesti atat.

| AnKuXor a răspuns:

Il arunci si gata.E mai bine fara sa ai probleme.
Nu il iei deloc si mai bine.
Ia-ti un Samsung si ai rezolvat.Ce are mail mult pe Iphone? Marul? happy

| alecx415 explică:

Dar ce inseamna blocat icloud...eu stiu ceva dar nu st prea sigur... puteti sa imi explicati