| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX a întrebat:

Dacă de exemplu eu am 14 ani şi buletin şi mă duc la eMAG pot să cumpăr un telefon? Vrea fratele meu să-şi ia un telefon dar nu îl pot însoţi deaorece am piciorul rupt. Deci poate să cumpere? Şi Samsung Galaxy Trend Plus este bun? Puteţi să îmi daţi un link să îl cumpăr sau să văd specificaţiile?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa cumperi. Iti faci cont pe net la eMag si il comanzi acasa. Cred ca la 1200 Mhz procesor si dual core e destul de bun.
http://www.emag.ro/......DL7YSBBBM/

| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX explică (pentru Salontanul):

Ok, mersi. Dar dacă se duce la magazin poate să-l cumpere dacă are buletin şi 14 ani?

| Salontanul a răspuns (pentru xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX):

Cred ca merge. Avand Carte de Identitate nu cred ca este problema. Eu, cand vindeam in magazin, nu ma uitam la varsta. Scriam doar seria si numarul CI si numele si prenumele. Interesul lor e sa vanda.

| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX explică (pentru Salontanul):

Ok, mersi mult de ajutor frate!

| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX explică:

Pleacă mă d-aci cu prostia aia. Auzi să dau 8 milioane pe o prostie? Du*te la maica-ta să-ţi cumpere aşa ceva! Copii îştia!