| anonim_4396 a întrebat:

Salut,dau funda
vreau sa scot citeva jocuri,programe pe Iphone,dar imi cere un ID Apple! fara el nu pot face nimic!
voi ce ziceti? cum imi pot scoate citeva jocuri, programe sad :*

4 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Poti face un Id Apple si fara card, nu te costa nimic. Bineinteles vei putea downloada doar aplicatiile gratis. Downloadeaza iTunes in PC si urmeaza pasii.

| AlexT94 a răspuns:

Https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa/wa/createAppleId

Iti faci aici ID Apple. Urmezi simplu toti pasii si reusesti.
Daca iti cere numar de card sau ceva de genu, dai skip/pass si poti face fara.
Eu l-am facut acum ceva timp, din acest motiv nu mai stiu exact pasii.
Sper sa reusesti, bafta.

| mariuscristi a răspuns:

Fa-ti jailbrake si instaleaza-ti vshare