| SuperCata a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Huawei Ascend Y210D, pe care am instalat jocul Traffic Racer. La inceput a mers, dar dupa aceea cand dau play iese din joc. L-am dezinstalat, apoi l-am instalat din nou si la fel se intampla. Va rog sa ma ajutati. Ce trebuioe sa fac ca sa mearga jocul acesta si altele asemanatoare? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

1) dezhistaleaza jocul corect din setari - aplicatii
2) ia aplicatia de curatare a memoriei cache si alte nebuni de aici https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=ro
3) restartezi telefonul apoi instalezi jocul
daca problema persita, salvezi tot ce ai in telefon in pc si faci o resetare.
setari-backup si resetare.

| Doctorfishadi a răspuns:

Ar putea fi de la sistemul android.Desi bun si rapid este cam instabil, reinstaleaza jocul!