| Jumperu_Catalin_1995 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S plus mai exact GT-I9001... si am o problema cand activez wi-fi imi scrie "porneste" si se duce inapoi bara la oprire... happy si cand imi gaseste wifi-ul din casa stau 1-2 minute si imi da disconect happy ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-i updatezi android-ul la ultima versiune disponibila sau fa-i un hard reset (o sa pierzi aplicatiile din el).

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Exista 2 variante : ori telefonul are nevoie urgenta de o resoftare, ori este pe duca placa wirelles din el. Incearc-o pe prima, daca vezi ca problema persista scapa de telefon urgent!