| VladMarian99 a întrebat:

De curand mi-am luat un ORANGE ZALI si nu stiu cum pun fisiere sau apk pe el ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Mariiam a răspuns:

Orice aplicaţie are ca extensie.apk (asta o s-o observi când downloadezi aplicaţii din altă parte decât de pe Google Play). Aplicaţiile le descarci şi le instalezi din două mişcări, accesând tot Google Play(ar trebui să existe în meniul telefonului tău). Iar fişierele, folosindu-te de gestionarul de fişiere, creezi acolo foldere şi îţi organizezi tot conţinutul acolo.

| Florinakeflorin123456789 a răspuns:

Stiti cumva sa faceti foldere in menu la Orange zalii!