| RuSsianWolf a întrebat:

. de dimineata am o problema cu telefonul, ( Orange rono cu android 4.4.2 ). cand incerc sa dezinstalez o aplicatie, telefonul isi da restart singur. va rog, daca stiti care e problema sa imi spuneti.dau funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa incerci o revenire la setarile din fabrica ale telefonului. Daca ulterior vei incerca sa dezinstalezi aplicatii si situatia persista, va fi necesar sa mergi cu telefonul si actele acestuia intr-un magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Asa eu probleme din fabrica unele teluri cum sunt: Alcatel, ZTE in cazul tau. Mai bine te bduci la magazinul de unde l-ai luat daca ai garantie si o sa il dai lor telul soi il trimite nu stiu unde sa-l faca si ala te suna cand poti sa-l ei inapoi sau daca nai garantie schimbă-i softul dar nu iti dau satisfactia ca va merge bine. Inca ceva e fain telul? Ca si eu vreau sa- l cumpar si cat ai dat pe el mai precis dintr-un magazin Orange

| Adele29 a răspuns:

Problema e telefonullaughing eu am avut Orange nivobsi apela singur

| alisiamaria666 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi softul.
Ai memoria prea plina sau telefon virusat.
Totusi iti recomand sa ii schimbi softul sau sa il cureti. Daca nu stii cum sa faci asta du-te la un GSM de telefoane.Ei iti vor spune precis ce are telefounul tau.