| KindKid17 a întrebat:

Deci de azi. mi-am dat repornire la telefon. si cand sa intru pe facebook nu se incarca. dupa pe youtube si pe google. la fel. nu se incarca deloc! Si am net full si mai am un smartphone si merge perfect! Mergea si la mine dar nu stiu de ce s-a intamplat asta! Ajutati-ma! RAMAN VESNIC DATOR CELUI CARE MA AJUTA! VA ROG!

1 răspuns:
| Mihai_Rares_1999 a răspuns:

Dai restard ca din fabrica daca nu merge incearca metodele clasice adica sa scoti bateria, sa ii dai on apoi off iar daca nu merge si asa mergi la Orange sau unde esti si spune-le de situatie si intreaba daca se va putea rezolva daca nu ia altul(in conditie extrema nemaiputand face nimic cu celalalt)