| cristi9872 a întrebat:

Deci : tableta tab 2...cand dau acolo la wi fi, Bluetooth, imi apare si Repaus int. (presupun ca e repaus inteligent ). Ce face mai exact? baga telefonul in repaus pentru a tine mai mult bateria? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Daca apare la wi-f/ bluetooth atunci cand inchizi ecranul sau cand nu mai folosesti wifi-ul sau bluetooth-ul acesta se inchid automat si repornesc automat cand ai nevoie de ele. Da optiunea este pentru a salva baterie.