| Leatherleader a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060i, iar astazi am intrat la Despre dispozitiv >- Actualizare Software, si-a descarcat o actualizare de 66 MB. Daca ii dau "Instaleaza", ce se poate intampla? Am vazut ca scrie ca se modifica pictogramele, etc. Nu as vrea sa ma risc, as vrea sa anulez, dar imi apare in bara de notificari "Actualizare aoft amanata".

Multumesc. Funda pentru cel mai clar raspuns.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Asigura-te ca ai baterie cel putin 80% si dai update de soft ca nu se poate intampla nimic grav. Doar iti actualizeaza softul la o versiune mai noua care iti aduc bunatatiri.

1 răspuns:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Doar iti actualizeaza software-ul.Asigura-te ca ai telefonul incarcat peste 50%.