| 1WizKhalifa a întrebat:

Dintre Sony xperia z3 si LG g flex2 ce sa aleg si de ce?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z3 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2yopx4.php

Toate cele bune!

| DAnc3 a răspuns:

Z3,G Flex 2 are multe probleme.

| Alex1510 a răspuns:

Am cautat pe www.gsm arena.com si le-am comparat iar astea sunt diferentele:
Z6 are un ecran un pic mai bun
Z6 are android 6.0 iar G Flex 2 are 5.1 (Androidul 6.0 e cel mai nou si mai bun din prezent, putine telefoane il au in acest moment, in plus vine cu functii noi)
Camera: Z6: Fata-2, 2mp Spate-20, 7mp
G Flex 2: Fata-2.1mp Spate-13mp
Z6 are camera putin mai buna
Z6 e mai bun

| anthonyyyy a răspuns:

Direct z3 e mult mai optimizat, plus ca LG flex 2 foloseste alta tehnologie la ecran, iar bateria e foarte slaba

| 1WizKhalifa explică:

Din cate am inteles, ai sanse mari ca Z3 sa nu reziste sub apa