| Alexandru_Sopon_1989 a întrebat:

Salut dragi colegi! Luna trecuta mi-am luat un Acer liquid z520! Mereu am probleme la wifi! Daca ma conectez si ma deconectez de mai multe ori la orice retea dupa nu se mai conecteaza si imi scrie la reteaua la care vreau sa ma conectez "Salvat, securizat cu..." si la celelate retele imi scrie " Dezactivata"! Are telefonul o problema sau daca nu care este problema? Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai primadata cred ca e de la Android. Dai o resetare la setarile din fabrica daca nu si poti resofteazal. Dar poate sa fie si de la placa de wifi. Cel mai bine il trimiti la reparatie daca ai garantie sau du-l intr-un service.