| iGoxi a întrebat:

Este o aplicatie pentru iPhone-uri numita MSQRD(este pentru selfiuri (cautati pe google), cum as putea sa o iau pe android?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ily1234Ily a răspuns:

Hey!
Am căutat pe Magazin Play și de acum MSQRD e și pe Android.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Aplicatia este doar pentru iOS iar pe android nu exista alternativa.

| Idkidk a răspuns:

Bunăwinking
Această aplicaţie este doar pentru iOS, https://itunes.apple.com/us/app/msqrd-by-masquerade/id1065249424?mt=8
Acolo scrie că este pentru iOS.
O zi plăcută! happy

| Sellak a răspuns:

Nu poti. daca aplicatia este facuta sa ruleze numai pentru iOS nu ai cum. Singura cale e sa cauti o aplicatie asemanatoare happy.

| iGoxi explică (pentru Sellak):

Imi poti denumi cateva de astfel de aplicatii?

| ss501 a răspuns:

Pe android e ceva de genul face switch. Nu lua aplicatia asta ca iti manca telefonul cu virusi. Eu azi am luat-o si mi-a blocat ecranul telefonului 20 de minute.