| MaxKiller911 a întrebat:

exista vreun program prin care poti umbla printr-un telefon? ( nu conteaza daca e pe internet sau trebuie descarcat )

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 explică:

Prin asta vreau sa zic daca ii poti intra in meniu, setari, ceva gen un simulator

| xxx8 a răspuns:

Pai nu cred ca exista dar abilitatea asta o au unele samsunguri mai vechi gen Samsung corbi, Samsung shark etc alea care nu au andorid

| eu123456789 a răspuns:

Exista o aplicatie, dar trebuie sa se dea accept de pe telesonul in care vrei sa lucrezi. Functioneaza prin bluethooth. Nu prea pot sa iti dau informatii despre ea.