| Sandu3 a întrebat:

Salut.Foloseste cineva aplicatia Messages de la Google? Am avut un telefon vechi pana acum si nu aveam aceasta aplicatie.Am luat vineri unul nou si m-am trezit cu aplicatia asta,constatand ulterior ca foloseste de fapt la SMS si MMS.E un fel de WhatsApp,Signal sau Telegram, nu? As dori sa stiu cateva pareri daca o foloseste cineva.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, e o aplicatie de SMS. Are si functie de chat, dar nu o foloseste nimeni.

| ReddY25 a răspuns:

Nu prea e utilizata