| Mri28 a întrebat:

Frate-meu are un NOKIA Lumia 625 si vreau da imi spuneti niste site-uri (sau alte modalitati) de unde pot descarca muzica jocuri... Funda
Multumesc

5 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

In primul rand, telefoanele Nokia Lumia sunt ***! In al doilea rand, este un Windows Store de unde iti poti lua aplicatii, ceva de genul.Mai bine vinde acel NOKIA si spune-i sa isi ia un Samsung sau ceva.In al treilea rand, in viata voastra sa nu cumparati telefoane cu Windows Phone(exemplu Lumia)pentru ca vei avea mari dureri de cap din cauza sistemului asta.

| AdycuThebest a răspuns:

Widnows storewinking

| Max_David_1994 a răspuns:

A, da. Uite încă unul :
www.wap-music.ro eu de aici descarc.

| MihaiBotea1819 a răspuns:

Magazin play?