| Dann19 a întrebat:

Salut, ieri am observat ca telefonul meu ( iphone 5) are niste dungi pe el pe jumatate de ecran, dungi fine de culoare gri spre negru care se observa doar pe fundal alb... Are cineva idee care ar fi problema si cat m-ar costa reparatia? Precizez ca sticla nu este de vina pentru ca atunci cand este stins nu se vad.
Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
| alexcs123 a răspuns:

Daca este in garantie ti-l schimba.

| alexcs123 a răspuns (pentru alexcs123):

Sau poti incerca cu dead pixel, poate repunde pixeli in miscare.

| Alexxanndru a răspuns:

Sunt niste pixeli "morti". Se rezolva doar daca schimbi displayul. happy