| AliLina2 a întrebat:

Salut,imi poate spune cineva o aplicatie prin care sa pot downloada videoclipuri pentru Nokia Lumia 520? Am avut un Allview A5 DUO si puteam sa downloadez o suma de aplicatii pentru descarcat de pe Magazin Play dar la Lumia nu e la fel am vazut, funda pentru cel care imi da programul respectiv!

1 răspuns:
| vladionut94 a răspuns:

La Nokia nu descarci aplicati din google play si din aplicatia pe care o are are Microsoft cu aplicatie foarte putine fata de google