| catalyn315 a întrebat:

Salut, îmi puteți spune si mie vreo aplicație sau vreo șmecherie ca sa pun parola pe o aplicație de pe iOS? Am iOS 9.0.1, as dori sa pun parola la unele aplicații pentru ca mai dau telefonul la vreun prieten si nu îmi place cand se uita la sms-URI sau la mesaje pe fb etc...
Mersi

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu folosesc App lock pe android. Poti incerca sa o cauti daca exista si in app store.

| catalyn315 explică:

Nu vreau sa folosesc antivirus sau prostii. Vreau ceva doar pentru asta.

| BlackMan24 a răspuns:

Poti folosi Antivirus si iti da si applock de exemplu CM Securiti...