| mTw a întrebat:

Salut.

Îmi puteţi arăta de unde pot lua o husă şi o ţiplă de ecran pentru Orange RONO? Dar să fie exact pentru dimensiunile lui, deoarece am mai luat o husă şi era prea mare, am mai luat o ţiplă şi era prea mică. Am căutat şi la mine în oraş şi nu am găsit nicăieri.

Aştept răspunsuri. Fundă. Mulţumesc.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gasesti si prin piata.Eu mi-am luat de la unul de la taraba husa pentru HTC Desire.15 lei.Tu nu le-ai luat potrivite pentru ca nu ai stiut ce sa ceri.

| mTw explică (pentru darrio2007):

Nu le-am luat potrivite pentru că am dat comandă de pe net şi cum am spus mai sus una mică, alta mare.

| darrio2007 a răspuns (pentru mTw):

Am inteles.Dar chiar si acolo cautai pentru tipul tau de telefon.

| mTw explică (pentru darrio2007):

Scria exact husă, respectiv folie pentru Orange rono, dar degeaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru mTw):

Asa se intampla la comenzile online.Nu toate, bineanteles.De cand am patit-o si eu m-am lecuit de comenzi online.

| darrio2007 a răspuns (pentru mTw):

La Orange online vad ca nu au.Este ceva pe Emag.24 de lei.Dar tot online.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata, incearca pe eMAG, pe olx, tocmai, flashgsm, sunt multe site-uri Orange Rono zici ca se numeste?