| Wă_Larii_1996 a întrebat:

SaluT! Imi puteti spune cat costa sa imi fac un microsim pentru iphone?
Vreau sa imi schimb numarul de telefon, dar nu vreau sa imi iau inainte cartela normala...
Dau funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La Orange -7 euro pentru un micro-SIM
La Vodafone - 4 euro pentru un micro-SIM
Cosmote percepe o taxă de 2 euro fără TVA sau 11 lei cu tot cu TVA pentru schimbarea SIM-ului cu un micro-SIM.

Abonaţii care au abonament de mai mult de un an sunt scutiţi de această taxă, in orice retea.

| hp8510p a răspuns:

Te duci la Germanos si pentru 5 lei ti-o taie cu un cleste special.