| Cossmo a întrebat:

imi puteti spune in ce retea de telefonie sunt cele mai avantajoase ofete care sa contina si mai multi gb de internet? sa imi dati exemple va rog.

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Salut, daca vrei mai multe date mobile si totodata la viteze mari (4G), recomand Telekom si Vodafone, cu o arie de acoperire surprinzator de mare.
T/C.

| Alinus23031230 a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune rețele sunt cele de la digi mobil/telkom! Pe aceste rețele ai cea mai mare viteză de net! Acum tu îți alegi o opțiune pe placul tau! Mult noroc!

| TheSunFlower a răspuns:

Pai Vodafone si Digi sunt cele mai avantajoase, parerea mea, am niste prieteni pe Vodafone ce sunt foarte multumiti, de asemenea eu sunt pe Digi si sunt foarte multumita de ceea ce ofera, net si minute nelimitate...