| Stoica_Adrian_1997 a întrebat:

imi puteti spune si mie care este diferenta intre Samsung galaxy s4 si Samsung galaxy s4 black edition, in afara faptului ca black edition are spatele din piele?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Înafară de asta nu e nici o diferență între ele laughing m-am uitat pe net sunt exact la fel.

| DeliaDelii a răspuns:

Cat timp e tot s4, nu difera nimic, culoarea si atat iar, daca vrei sa fi sigur cauti pe net specificatiile fiecaruia si observi diferentele dar, nu e nici una.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Este la fel, doar ca e negru

| viktor7 a răspuns:

La samung galaxy s4 black edition nu este spatele din piele, este din plastic ce imita foarte bine pielea, in plus este ca are culoarea neagra in rest nimic, aceleasi specificatii.