| Iordache_Stefan_1982 a întrebat:

imi spune si careva cum pot sa blochez un numar de tel sa nu mai pot fi sunat si nici mesaje sa nu mai pot primi... avand un telefon Samsung S2...va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Pai da ar trebui sa intri la setari setari telefon dupa setari apeluri si trebuie sa gasesti acolo blocare contact sau ceva de genul bafta!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Intri pe lista de apeluri și ții apăsat cu deș'tu pe numărul pe care vrei să-l blochezi până apare meniul contextual (o listă de opțiuni). Tap (clickwinking ) pe linia cu „add to block list / adăugare la lista de respingere". Și gata.