| Özil_Gabi_1997 a întrebat:

Salut, in legatura cu un telefon.
Am primit de la abonamentul Vodafone un Vodafone Smart 4. A mers ok 2 zile, azi am incercat sa iau aplicatia "PlayTube" de pe google dar nu mergea. Am bagat cablul usb in telefon si am inceput sa bag muzica din calcatulator pe cardul SD. Dupa ce am terminat telefonul s-a resetat si acum ramane la imaginea cu "Android Technology". I-am dat "Wipe data/factory reset" cu si fara usb in el dar tot la imaginea aia ramane. Are cineva idee despre ce ar putea fi vorba?

2 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Trebuie facuta o resoftware, du-te la garantie cu el daca mai ai si daca nu du-te la un service de telefoane si in cateva ore ti-l rezolva, ii vreo 40-50 de lei. Probabil ai luat vreun virus si ti-o "papat" unele fisiere din sistem.

| 222000111333 a răspuns:

Poate ca e un virus. Încearcă sa ii scoți bateria sau sa ii dai hard reset. Daca nu merge poți sa te duci la Vodafone si daca e in garantie il repara fie pe loc fie într un timp îndelungat