| CorneaRaul a întrebat:

In urma cu cateva zile mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy S5, si sincer nu ma descurc cu camera foto. Nu se focalizeaza, a avut o perioada in care dupa ce atingeam ecranul se focaliza, acum nu o mai face. Eu cred ca este ceva din setari, daca stie cineva, va rog ajutati-ma. Raman dator.winking

Răspuns Câştigător
| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Pai, intra la setarile camerei si dai restore settings sau asa ceva si daca nu merge, du-te la cineva care le repara, sau mai bine la service.
FUNDA?