| Nfs1999 a întrebat:

Salut la toti!
Am si eu o problema care suna cam asa:am un telefon Htc desire s510e cu android 4.0.4,s-a conectat la pc cind era cu android 2.3.5 pentru o bucata de timp, si pe urma s-a oprit, mai apoi tot doream sa instalez versiunea oficiala de androi(4.0.4 de pe HTC dev).am pregatit totul,si pe urma mi-am adus aminte ca telefonul avea nevoie de aceasta usb, si am incercat sa conectez si surpriza:S-a conectat(mentionez ca am pus usb debug), incepind sa instaleze nu stiu de ce driverele din nou instalate anterior! Am instala 4.0.4 si iar s-a conectat, si ca mai inainte a mers 3zile si iar pc nu il mai vede, ce sa fac? Va rog ajutati-ma si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Incearca sa descarci driverele de pe pagina oficiala a celor de la HTC.