| gicu40 a întrebat:

La un abonament de 20 de euro cata diferenta trebuie sa mai dau ca sa imi cumpar un iphone 5 sa zicem la 2000lei pretul la liber?

2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Probabil ca 800-900 de lei depinde unde vrei sa il faci. totusi te-ai putea interesa de acolo de unde vrei sa il iei

| Daniel_Dan_1997 a răspuns:

Da Frate dai intre 900 -1300 -- da nu va inteleg de ce va luati un telefon de 2000 lei il tineti 2 3 luni si dupa va saturati de el - eu loam un telefon pana in 600-900 lei si restul ii strangeam sau imi mai cumparam cv