| Alex1510 a întrebat:

Lg g3 ruleaza bine jocurile?
Functionaza bine mult timp?
Camera face pozele clare? (nu ce din fata ci cea din spate. cea din fata imi e inutila ca nu imi fac selfie)
Internetul functioneaza bine?
Bateria e buna?
Se blocheza?
Va rog sa imi raspunda cineva care are sau a folosit unul.

Răspuns Câştigător
| ionutyoyo a răspuns:

Salut
da ruleaza bine jocurile

da functioneaza bine mult timp daca nu il root-ezi

camera face poze super smechere, si filmeaza 4K

internetul functioneaza ok

bateria tine o zi, maxim o zi jumate. daca te joci in continuu pe el tine cam 8 ore

nu se blocheaza, daca il rootezi o sa se blocheze din cand in cand dar o sa isi revina repede

Funda? big grin

3 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

E un telefon cu 3GB RAM, deci ar trebui sa mearga bine, dar totusi e un telefon cu android si dupa un timp apare lagul. Cred ca merge orice joc pentru aceasta platforma. Camera e de 13, nu e stralucita, dar se descurca bine.

| Alex1510 explică:

Chiar daca l-am pus pe ionutyoto castigatori le multumesc si lui Covalaciuc ioana 2000 dar si lui tybughy

| Covalciuc_Ioana_2000 a răspuns:

Am avut LG g3 si am fost foarte multumita de el. Face poze bune si bateria e foarte buna.