| alexdrugs a întrebat:

Salut ma gandeam sa cumpar o replica de S5 si nu stiu exact daca merita sau nu niste pareri daca se poate, sunt constient ca va merge mult mai greu ca originalul dara gandesc ca nu atat de greu sa dau cu el de pereti ....niste detalii/pareri? dau funda

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Pai nu prea este recomandat sa iti iei telefoane fake in general indiferent de unde provin ele pentru ca oricum telefonul ala nu o sa te tina cat un original si in plus banuiesc ca nu e foarte ieftin chiar daca este un fake.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.