| Thuglife02 a întrebat:

ma intereseaza si pe mine sa imi fac un abonament nu conteaza reteaua... dar vreau net 4g + nelimitat in retea
intreabarea mea urmatoarea in ce retea sa imi faci. care este mai bun si de ce? de asta apelez la consumatori direct.
vreau sa stiu ce abonament folosit, cat platiti si daca sunteti incantati de el + cum stati cu semnalul.

Răspuns Câştigător
| Harraf a răspuns:

Salut! Din cauza ca am de mai demult un abonament la telekom ( internet, telefonie, televiziune ), mi-au dat un telefon ( nu chiar performant ) dar ceea ce conta pentru mine era cartela, aceea avand nelimitat in retea si fix ( multe nelimitate ) + net nelimitat 4g, totul la doar pretul de 40 lei care se include in abonamentul de tel, net si telev.Cand ma duc in Carrefour, vad de asemenea ca este o oferta, aceleasi optiuni si beneficii cum am spus mai devreme, doar ca costa 49 lei ( nu prea mare diferenta ). Netul merge bine ( la scoala, in oras, acasa, la tara dar nu peste tot ). De la un timp viteza a scazut considerabil, incat sa pot trimite doar mesaje pe wapp, ceea ce este inacceptabil. Ma voi duce maine la ei sa vad ce s-a intamplat. Deci, iti mai voi raspunde inca o data pentru a iti spune ce am facut. Sa ai grija ce alegeri faci! Bafta!

2 răspunsuri:
| Morelove a răspuns:

Vodafone. Telekom nu au semnal se intrerupe mereu. Orange nu are nimeni. Sau poti si la digi mobile. Eu am la Vodafone.

| Thuglife02 explică (pentru Morelove):

Ma interesau mai multe detalii. ce optiuni ai + cat platesti.