| Popy8 a întrebat:

ma puteti ajuta sa aleg intre aceste doua telefoane voi care ati alege! Huawei Ascend P6, Black Sau Samsung I9300 GALAXY S3, 16GB, Blue

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu e vorba de performanta ca sunt egale sau chiar mai bun Huawei, dar si eu iti recomand samsungul, Huawei inca au probleme cu softul, se blocheaza inexplicabil. plus ca la Samsung poti pune custom rom-uri.
per total iti recomand s3 ca degeaba ai motor (de Huawei) daca nu tine caroseria!

| Danutsyk a răspuns:

Samsung galaxy s3, este mult mai performant, de fapt acum, depinde ce îţi place ţie.
Sper că te-am ajutat!

| coriinawtf a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 si e destul de performant si merge foarte bine, de moment n-am avut nicio problema cu el!

| yuki_6175 a răspuns:

Samsung galaxy S3 e mult mai bun si rezistent decat Huawei, dar e alegerea ta...