| Dllk_George_1994 a întrebat:

Salut.merita sa dau la schimb un iphone 5 16 gb neverlock pe 2 Samsung galaxy grand prime la cutie. funda

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Prime 4G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns:

Daca iti place si sunt in stare buna, da!

| Imvu_Tonii_1905 a răspuns:

Se merita foarte mult...Samsung sunt mult mai bun decat iphone... iphone-ul este pentru *fita* nu prea poti sa iti faci treaba cu el dar.cu Samsung daaa...