| ombladon156 a întrebat:

Merita sa imi cumpar un iphone 4s de pe site-uri gen olx?
Am vazut ca sunt unele neverlocked 32gb la 650 lei, ce spuneti de pret? Iphone 4s sau Express 2?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MateescuParker a răspuns:

Salut, ombladon156, da se merita pentru ca multe sunt aproape noi, daca nu chiar noi happy Si in privinta ce sa alegi dintre Iphone 4s sau Express2 ia-ti iphone, este mult mai bun. Succes! Funda?

| Tkl_Denis_1998 a răspuns:

Pai depinde... Si eu mi-am luat un Iphone 4s de pe olx si m-am inteles cu cel de la care l-am cumpărat... Trebuie sa ai grija sa nu fie furat sau sa nu fie vreo replica fidela. Depinde cum stai cu norocul big grin Daca te hotărăști sa iti iei un telefon second-hand imprumuta telefonul unui amic (care are modelul pe care vrei sa il iei) o prietena si-a luat un Iphone 4s si cand l-am comparat cu al meu al iei era mult mai usor.