| VladRo13 a întrebat:

Salut, mi-a picat telefonul jos am sticla sparta (S7 Edge) si acum cand intru in unele jocuri imi apar texturi si pete in timp ce joc. Telefonul ruleaza bine, doar in unele jocuri prinde un lag extrem si apar pete si texturi ciudate.Nu stiu ce e de facut i-am dat hard reset am aprit game launcheru telefonului si tot degeaba. Va rog sa imi spuneti ce are!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a dus display-ul.
Du-l la reparat.

| VladRo13 explică (pentru Bula):

Displayul nu are nimic se vede si se misca foarte bine

| KanezuY a răspuns:

Posibil sa ai displayu spart.

| VladRo13 explică (pentru KanezuY):

Nu stiu, displayul nu are nimic se vede si se misca foarte bine

| KanezuY a răspuns (pentru VladRo13):

E de la display ma.