| mark77 a întrebat:

Salut.mi-am achizitionat de carind un telefon Lenovo a 859 si nu stiu cum am facut ca la baterie apare in procente sivreau sa il dau inapoi normal cum a fost, si nu stiu unde sa intru pe la setari.Ma poate ajuta cineva care are asa ceva? Si de asemenea pe youtube merge cam sacadat in valuri uneori. Exista ceva ca sa mearga normal vreo alta aplicatie care sa repare acest lucru? Multumesc si astept un raspuns.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Asa apare la baterie.si pe you tube este din cauza flashplayer.

| mark77 explică (pentru express11):

Si trebuie instalat vreun flashplayer ceva?>